AVUKATPORTALI.COM

Kullanıcı Sözleşmesi

Sayın Kullanıcı; www.avukatportali.com sitesi üyesi olmak ve sitenin sağladığı hizmetlerden faydalanmak için aşağıda sorumluluk ve kuralların düzenlendiği maddeleri okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız siteyi kullanmaktan vazgeçiniz.

1- TARAFLAR ve TANIMLAR

Site: www.avukatportali.com,

Kullanıcı: Siteyi ziyaret eden üye olmayan kişileri,

Silver Üye: Siteye ücretsiz üyelik gerçekleştiren kişileri,

Premium Üye: Sitenin özelliklerinden premium ayrıcalıklar kapsamında belli bir ücret karşılığı yararlanan üyeler,

(Sözleşmenin tam metni hazırlık aşamasındadır.)

AVUKATPORTALI.COM Gizlilik Sözleşmesi

  • 1. AVUKATPORTALI.COM, gizliliğinizi korumak ve kullanılmakta bulunan teknolojik altyapıdan en üst seviyede yararlanmanızı sağlayabilmek amacıyla; kişisel bilgi ve veri güvenliğiniz için çeşitli gizlilik ilkeleri benimsemiştir. Bu gizlilik ilkeleri dahilinde AVUKATPORTALI.COM internet sitesi ve tüm alt internet sitelerinde veri toplanması ve/veya kullanımı konusunda uygulanmak üzere belirlenmiş ve beyan edilmektedir.

AVUKATPORTALI.COM Gizlilik Bildirimi

Avukat Portalı sitemizde, elektronik posta adresiniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Müşteri bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve e-posta ile basın bülteni, kampanya duyurusu göndermek için kullanılır, üçüncü şahıslara verilmez. Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz, üçüncü şahısların erişimlerine izin verilmemektedir.